Метою вивчення освітнього компонента «Програмний супровід в транспортних технологіях» є набуття майбутніми фахівцями з транспортних технологій на автомобільному транспорті практичними навичками, направленими на забезпечення максимально ефективного використання транспортних засобів та допоміжної інфраструктури за допомогою програмного забезпечення. 

Завданням освітнього компонента «Програмний супровід в транспортних технологіях» є набуття умінь здобувачами вищої освіти щодо використання програмного забезпечення призначеного для підвищення ефективності використання та управління рухомого складу, роботи допоміжної інфраструктури.

У результаті вивчення курсу освітнього компонента здобувачі вищої освіти повинні: знати: сучасні програмні продукти, які використовуються у транспортній галузі, основні їх функції та способи налаштування і подальшого використання. вміти: працювати з програмними продуктами, які використовуються в транспортних технологіях, розробляти алгоритм дій направлений на управління роботою та підвищення ефективності роботи автотранспортного підприємства, складу, сервісного обслуговування та інших допоміжних структур.