Enrolment options

   Навчальна дисципліна «Етичні стандарти правничої діяльності та правове регулювання штучного інтелекту» спрямована на ознайомлення студентів з основними етичними принципами, які керують правничою професією, а також на вивчення правових аспектів регулювання штучного інтелекту (ШІ). Курс розглядає моральні та правові виклики, що виникають у зв’язку із застосуванням ШІ у правовій сфері, аналізує міжнародні стандарти та підходи до регулювання (в тому числі відповідне правове регулювання ЄС), вивчаються перспективи розвитку етичних і правових норм у цій галузі.  Курс охоплює окремі питання поточного застосування цифрових технологій з елементами штучного інтелекту в різних сферах суспільного життя, зокрема в Україні, включаючи банківську сферу, правосуддя та юридичну діяльність загалом. Особлива увага приділяється проблематиці використання таких технологій у безпечних для суспільства межах, а також правовим аспектам їх регулювання з метою забезпечення відповідності етичним та правовим стандартам.
    Завданням навчального курсу «Етичні стандарти правничої діяльності та правове регулювання штучного інтелекту» є формування у студентів наукового світогляду та системи орієнтирів для засвоєння знань щодо етичних принципів правничої діяльності, правових засад застосування штучного інтелекту, основ регулювання цифрових технологій, що містять елементи ШІ, а також їх безпечного та правомірного використання в різних сферах суспільної діяльності. Курс також передбачає вивчення правових і етичних стандартів, що регулюють взаємодію правника з новітніми технологіями, зокрема у правосудді, банківській сфері та юридичній практиці, із забезпеченням дотримання прав людини та правопорядку.
    Навчальна дисципліна «Етичні стандарти правничої діяльності та правове регулювання штучного інтелекту» спрямована на надання студентам знань про: етичні принципи правничої професії; правові засади застосування штучного інтелекту в різних сферах суспільного життя; міжнародні та національні стандарти регулювання штучного інтелекту; виклики та ризики використання ШІ в правничій діяльності; правові наслідки недотримання етичних норм у правничій практиці; процеси юридичного супроводу інноваційних технологій та захисту прав людини у зв'язку із застосуванням ШІ.

Guests cannot access this course. Please log in.